MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Kontakt

Adres:
ul. Krupnicza 34/1
Kraków
Kraków 30-001
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 (12) 422 09 44
Telefon komórkowy:
+48 (0) 507 977 760
Pobierz informację jako: Wizytówka

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Pracownia Psychologiczna jest wpisana pod numerem 79/2011 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczna prowadzonego przez marszałka województwa małopolskiego. Wielkość i wyposażenie pomieszczeń pracowni, a także wyposażenie aparaturowe są zgodne z przepisami i całkowicie odpowiadają wymaganiom. Dysponujemy nie tylko profesjonalnym wyposażeniem, ale również doświadczona kadra psychologiczna. Naszymi dodatkowymi atutami są dogodna lokalizacja, konkurencyjne ceny (zniżki dla stałych klientów, a przy badaniach grupowych możliwość negocjacji cen), oraz elastyczne godziny pracy. W zależności od potrzeb proponujemy wykonanie badan w godzinach porannych, południowych lub popołudniowych. Przed zgłoszeniem się na badania prosimy o telefoniczna rezerwacje terminu lub dokonanie zapisu na naszej stronie internetowej.

Badania przeprowadzane w naszej pracowni

  • Badania kandydatów na kierowców na kat: C, C+E, D, D+E;
  • Badania kandydatów na instruktorów nauki jazdy;
  • Badania kandydatów na egzaminatorów nauki jazdy;
  • Badania instruktorów nauki jazdy;

 

  • Badania egzaminatorów nauki jazdy;
  • Badania kierowców zawodowych, wykonujacych transport drogowy;
  • Badania osób skierowanych przez policje.

Copyright © 2019, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok Odrzuć