fbpx

Opinie naszych kursantów

" Gorąco polecam szkołę jazdy MotoOES!
Egzamin oczywiście zdany, wiedza instruktorów, a także jej przekazywanie jest na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie robić kursu gdziekolwiek indziej i z chęcią polecę MotoOES wszystkim znajomym.
Motocykle są w dobrym stanie, a plac w zacisznym i bezpiecznym miejscu, ale najważniejsze jest to, że kursant od razu zostaje zarażony pasją od swojego instruktora, który nie tylko uczy pod egzamin, lecz doskonali technikę jazdy kursanta i zwraca uwagę na każdy najmniejszy szczegół. To największa zaleta, MotoOES uczy jeździć i panować nad maszyną, a nie tylko "odbębnić" zadania egzaminacyjne. "
Kamil Gumula

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Kategoria:

Pomimo przeciwnościom losu w postaci pogody i konieczności przesuwania terminu, udało się wyruszyć. Niestety brzydka pogoda walczyła z nami do samego końca i nawet w dniu wyjazdu pokazała swoje oblicze. Jednak nie daliśmy się pogodzie i ruszyliśmy w trasę, deikatnie ją modyfikując. Co prawda musieliśmy zrezygnować z niektórych atrakcji, takich jak wyjazd koleją linową na Czantorię czy przejazd przez Czechy jednak nie wpłynęło to na jakość wycieczki i dobrą zabawę. Z drugiej strony dzięki temu, mógł z nami pojechać Grzegorz na swojej TDRce. W sumie nakręciliśmy 322 km po bardzo krętych drogach.

MotoMajowka2020

Copyright © 2020, MotoOES. All Rights Reserved.