fbpx

Opinie naszych kursantów

" Super instruktor, wszystko skrupulatnie nauczane, duzo motywacji. Duzo cennych wskazówek i cwiczen na placu poprawiających technikę jazdy. Bardzo goraco wszystkim polecam i jeszcze raz dziekuje, egzamin zdany za pierwszym "
Dominika Sroka

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

LStrefa kursanta / motocyklisty to miejsce gdzie znajdziecie wszystko co może się przydać kursantowi, początkującemu motocykliście ale i doświadczonym użytkownikom jednośladów. Dokładny opis zadań egzaminacyjnych, odpowiedzi na najczęstsze pytania, różne akty prawne i dokumenty do pobrania oraz ćwiczenia fizyczne.

A ponadto, bez wychodzenia z domu, zarezerwujecie termin egzaminu państwowego w wybranym przez Was Ośrodku Egzaminowania.

 

Prawa i obowiązki kursanta

  1. Kursant ma prawo niczego nie wiedzieć o motocyklach i nic nie umieć, bo po to przyszedł na kurs, żeby się dowiedzieć i nauczyć.
  2. Kursant ma obowiązek wykazywać się co najmniej przyzwoitą sprawnością fizyczną, pozwalającą na wykonywanie ćwiczeń.
  3. Kursant ma prawo zadawać dowolne pytania dotyczące motocykla, bo nie ma głupich pytań – najwyżej jest nieprzygotowany instruktor
  4. Kursant ma obowiązek realizować zadania tak jak powiedział i pokazał instruktor, na ile pozwala mu talent i możliwości fizyczne.
  5. Kursantowi nie wolno forsować własnych teorii, szczególnie gdy pochodzą od osób postronnych, niekoniecznie związanych zawodowo z branżą motoryzacyjno-szkoleniową.

Tomasz Kulik
kulikowisko.pl

MotoOES

Kościuszki 54
Kraków 30-114

E-MAIL

biuro@motooes.pl

Telefon

+48 (12) 422 02 66

Copyright © 2020, MotoOES. All Rights Reserved.