fbpx

Opinie naszych kursantów

" ZDAŁAM
Za pierwszym razem ! Może to nie taki wyczyn, hmmm co ja gadam... pewnie że wyczyn zwłaszcza gdy NIGDY WCZEŚNIEJ nie jeździło się na motocyklu ! Z czystym sumieniem mogę polecić Wam szkole MotoOES !
Moim instruktorem był Pan Robert Piegza.
Świetny człowiek, bardzo cierpliwy, udziela dużo rad, zawsze uśmiechnięty i co ważne LUBI swoją prace. Ogólna atmosfera w trakcie jazd jest bardzo przyjemna ! Wszyscy instruktorzy są bardzo sympatyczni i atmosfera jest naprawdę wesoła Polecam ! "
Edyta Kraczka

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Poradnik Początkującego Motocyklisty

GF
Odsłony: 1751

Poradnik Początkującego Motocyklisty powstał aby usystematyzować fundamentalną wiedzę, od której powinno rozpoczynać się wszelkie szkolenie motocyklowe.

W poradniku tym zamieścimy wiedzę na temat tego wszystkiego co początkujący motocyklista wiedzieć powinien. Piszemy "początkujący" ale wiemy, że wiele osób posiadających motocyklowe prawo jazdy od kilku lat, również dowie się tu czegoś nowego.

Niestety wiemy jak wygląda w naszym kraju szkolenie motocyklistów. Na szczęście dużo się zmienia w tym zakresie, ale te zmiany po pierwsze ciągle są powolne , a po drugie mamy całą rzeszę osób posiadających prawo jazdy, którym nikt nie wytłumaczył jak siedzieć na motocyklu, jak o niego dbać i jak zapewnić sobie bezpieczeństwo na drodze.

Znajdziecie tutaj informacje dotyczące podstawowych mechanizmów psychologicznych, zachowań, unikania błędów, strategii drogowych czy obsługi motocykla.

Wiedza tutaj bazuje na wszelkich szkoleniach w których nasi instruktorzy brali udział oraz na ich doświadczeniu.

Staraliśmy się, aby wszystko zostało opowiedziane w sposób prosty, zrozumiały i przystępny. W związku z tym znajdziecie w tekstach sporo uproszczeń. Pamiętajcie jednak że teksty te nie mają za zadanie, być artykułami naukowymi. Nie znajdziecie tutaj pełnego akademickiego opisu danego zjawiska, bo nie o to chodzi w tym poradniku. Szczegółową wiedzę zdobywa się latami, a naszym celem było przekazać Wam podstawową wiedzę, pozwalającą Wam rozpocząć bezpieczną przygodę z jednośladami. Jeśli jakiś temat zaciekawi Was bardziej, zachęcamy do szukania informacji na jego temat na własną rękę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami, być może dowiecie się z nich czegoś nowego. Zachęcamy również do dyskusji, jeśli się z czymś nie zgadzacie, zauważyliście błąd lub chcecie się podzielić własnymi spostrzeżeniami.

Dajcie nam również znać, o czym chcielibyście w tym poradniku jeszcze przeczytać.

Copyright © 2020, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok