fbpx

Opinie naszych kursantów

" Każdemu mogę śmiało polecić naukę jazdy w tej szkole! Pełen profesjonalizm instruktorów (Grzegorza i Roberta), zaangażowanie i cenne wskazówki przyczyniły się do zdania egzaminu motocyklowego za pierwszym razem zarówno przeze mnie jak i przez mojego Męża. Z serca dziękujemy i tak trzymać Panowie!:) "
Magda Stronczak

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Najlepsze trasy motocyklowe

trasy motocyklowe motooes1Od samego początku istnienia MotoOES, wiedzieliśy, że chcemy szkolić naszych kursantów nie tylko aby zdali egzamin na prawo jazdy, ale również żeby potrafili bezpieczenie poruszać się w realnym ruchu drogowym. A czym jest realny ruch drogowy dla motocyklisty? Przecież to nie tylko dojazdy z domu do pracy po mieście. Kwintesencją motocyklizmu jest wolność i ruszanie w trasę dla przyjemności jazdy i pokonywania kolejnych zakrętów. Dlatego też, nasze założenie było proste, raz do roku damy szansę naszym absolwentom aby mogli wybrać się z nami na całodniową wycieczkę. Co roku staramy się wyznaczyć zupełnie nowy kierunek obfitujący albo w dużą ilość zakrętów albo ciekawych miejsc do odwiedzenia. Każdy taki wyjazd jest okazją to podnoszenia swoich umiejętności i podczas każdego z tych wyjazdów, zwracamy uwagę naszych kursantów na:

  • właściwą pozycję na motocyklu,
  • właściwy sposób pokonywania zakrętów,
  • zasady jazdy w grupie,
  • przewidywanie i umiejętność czytania sytuacji na drodze.

trasy motocyklowe motooes2Poniżej prezentujemy Wam trasy które już przejechaliśmy, lub planujemy przejechać. Zapraszamy Was do podążania naszymi śladami. Każda trasa jest tak pomyślana, aby nawet osoby z małym doświadczeniem dały sobie radę. Jednak osoby początkujące zachęcamy do jazdy z kimś bardziej doświadczonym. Głównym celem każdej z tych wycieczek jest spokojna i niespieszna podróż pozwalająca się cieszyć zarętami, atrakcjami turystycznymi i okolicznościami przyrody, dlatego na każdą z nich warto sobie zarezerwować cały dzień.

Jeśli zdecydowaliście się pojechać którąś z naszych tras, dajcie nam znać. Napiszcie nam swoje opinie, prześlijcie zdjęcia i oceńcie tą trasę. Jesteśmy bardzo ciekawi jak Wam się podobały.

Szerokiej drogi!!!

LwG

Podkategorie

Lista wycieczek jednodniowych o różnym stopniu trudności.

Lista wycieczek wielodniowych o różnym stopniu trudności.

Copyright © 2020, MotoOES. All Rights Reserved.