fbpx

Opinie naszych kursantów

" Gorąco polecam szkołę jazdy MotoOES!
Egzamin oczywiście zdany, wiedza instruktorów, a także jej przekazywanie jest na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie robić kursu gdziekolwiek indziej i z chęcią polecę MotoOES wszystkim znajomym.
Motocykle są w dobrym stanie, a plac w zacisznym i bezpiecznym miejscu, ale najważniejsze jest to, że kursant od razu zostaje zarażony pasją od swojego instruktora, który nie tylko uczy pod egzamin, lecz doskonali technikę jazdy kursanta i zwraca uwagę na każdy najmniejszy szczegół. To największa zaleta, MotoOES uczy jeździć i panować nad maszyną, a nie tylko "odbębnić" zadania egzaminacyjne. "
Kamil Gumula

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Najlepsze trasy motocyklowe

Odsłony: 189
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podstawowe dane:

Długość trasy: 251 km
Czas trwania: 1 dzień
Główne atrakcje: Jezioro Dobczyckie, Jezioro Mucharskie, Przełęcz Kocierska, Jezioro Żywieckie, Wilczy Jar, Zakręty

Link do Google Maps: https://tiny.pl/7wf66

 

245,1 km, n/a

Główne atrakcje

Jezioro Dobczyckie - Z Krakowa udajemy się do Dobczyc przez Wieliczkę drogą nr 964, obfitującą w sporą ilość zakrętów. Następnie objeżdżamy jezioro od południa przez Kornatkę i Osieczany.

Jezioro Mucharskie - https://pl.wikipedia.org/wiki/Jezioro_Mucharskie

Przełęcz Kocierska - Dawniej biegł tędy szlak kupiecki z Krakowa przez Żywiec na Węgry i stał drewniany zajazd (spłonął w 1908 r.). W końcu XVIII w. drogę przekształcono w tzw. Gościniec Kocierski – najstarszą drogę w Polsce o bitej nawierzchni. Skoro jest przełęcz to muszą być zakręty :)

Jezioro Żywieckie - zbiornik retencyjny na rzece Sole koło Żywca, położony na granicy Kotliny Żywieckiej i Beskidu Małego. Utworzenie w 1966 r. zbiornika zaporowego spowodowało zalanie kilku wsi, m.in. Zarzecza, Tresnej, Zadziela i Starego Żywca. Robimy rundkę dookoła jeziora podziwiająć widoki.

Wilczy Jar - miejsce katastrofy drogowej z 1978 roku

Nasze uwagi

Opis wkrótce

Copyright © 2020, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok