Opinie naszych kursantów

" Minął ok miesiąc odkąd pojawiłem się na waszym placu manewrowy, żeby pierwszy raz w życiu spróbować jazdy na motorze, a dziś mogę się cieszyć z POZYTYWNIE zakończonego egzaminu. Nauka była czystą przyjemnością, nawet jak jej 3/4 uprzyjemniała nam majowa pogoda. Pozdrowienia dla mojego instruktora Roberta oraz Pana od teorii Maćka. Do zobaczenia na drodze. "
Andrzej Witek

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Ośrodek szkolenia kierowców - szkoła nauki jazdy MotoOES

Witaj na stronie prawdopodobnie najlepszej szkoły motocyklowej w Krakowie. Motocykle – to nasza pasja, która nierozerwalnie łączy się z wykonywaniem naszego zawodu. To właśnie pasja pozwala nam łączyć przyjemność jazdy motocyklem z pracą zawodową. Dzięki temu, nasi kursanci nie mają problemu ze zdaniem egzaminu zewnętrznego, o czym świadczy wysoka zdawalność. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, przewiń stronę w dół lub kliknij:

Więcej informacji

Nasza oferta

Kurs kategorii AM

Zajęcia praktyczne odbywają się na Motorowerze Romet ZK 50. Kurs można rozpocząć mając 13 lat i 9 miesięcy.

Poznaj promocyjną cenę!

Kurs kategorii A1

Zajęcia praktyczne odbywają się na motocyklu Yamaha YBR 125 Custom. Kurs można rozpocząć mając 15 lat i 9 miesięcy.

Poznaj promocyjną cenę!

Kurs kategorii A2

Zajęcia praktyczne odbywają się na motocyklu Yamaha MT-07. Kurs można rozpocząć mając 17 lat i 9 miesięcy.

Poznaj promocyjną cenę!

Kurs kategorii A

Zajęcia praktyczne odbywają się na motocyklu Yamaha MT-07. Kurs mogą rozpocząć osoby, które: ukończyły 24 lata (23 lata i 9 miesięcy) lub mając ukończone 20 lat – posiadają prawo jazdy kategorii A2 od minimum 2 lat.

Poznaj promocyjną cenę!
GF
Kategoria:

Dziś niedziela, piękny słoneczny, leniwy dzień. Jak już wrócicie z tych wycieczek motocyklowych, zjecie obiad czy tam kolację i zechcecie na chwilę usiąść, odpocząć i powspominać, to wspomnijcie również kto Was uczył.
GF
Kategoria:

27 kwietnia na torze w Modlinie odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu Motocykl Action Team. Na szkolenie to, wraz z małżonką, wybrał się nasz instruktor Grzegorz. Poniżej prezentujemy Wam ich relacje i wnioski. Prezentujemy Wam punkty widzenia kobiety i mężczyzny. Osoby, która dopiero co odebrała swoje uprawnienia i kupiła pierwszy motocykl i osoby, która jest dużo bardziej doświadczona. Właścicielki małego, zwinnego nakeda i właściciela dużego, ciężkiego turystyka. Osoby jeżdżącej na motocyklu hobbystycznie i osoby zarabiającej na jeżdżeniu motocyklem. Większych skrajności chyba już nie dało się zebrać. Być może tym bardziej przekonamy Was do wybrania się na takie szkolenie. Zapraszamy do lektury.

GF
Kategoria:

listek4 czerwca 2018 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy dotyczące zdobywania uprawnień do kierowania pojazdami. Z dnia na dzień coraz częściej się o tym mówi. My, nauczeni doświadczeniem wcześniejszych lat napiszemy tak: "Pożyjemy zobaczymy...".

Wiele razy już media robiły szum odnośnie zmian i wielokrotnie te zmiany nie nadchodziły lub były przesuwane. Dlatego jesteśmy bardzo ostrożni w wyrażaniu opinii. Obecnie trwają zmiany w rządzie, wiemy, że nowi ministrowie mają jeszcze jakieś inne pomysły dotyczące tych zmian, wiemy również, że Krajowe Stowarzyszenie Egzaminatorów również próbuje przeforsować kilka swoich pomysłów, dlatego okres 6 miesięcy to kupa czasu, podczas którego jeszcze wszystko jest możliwe.

Nie będziemy tutaj pisali o samych zmianach jakie mają wejść, jest na ten temat pełno artykułów i pojawiają się co chwila kolejne. Jeżeli jeszcze na żaden nie trafiliście to chociażby tutaj możecie o tym poczytać: http://moto.onet.pl/prawo-jazdy/prawo-jazdy-po-nowemu-od-4-czerwca-2018-roku/zl25zg

GF
Kategoria:

Ból pleców, nadgarstków czy nóg. Mrowienie palców u rąk czy nóg. Skurcze. Chyba każdy motocyklista, zwłaszcza początkujący, przez to od czasu do czasu przechodził. Wystarczy trochę dłuższa podróż i już zaczynają nam doskwierać różne dolegliwości. I nie jest to przypadłość tylko wybranych, sporo osób jeżdżących na dwóch kółkach skarży się na różnego rodzaje bóle.

Nastała późna jesień, za chwilę zima. Przed nami co najmniej 4 miesiące bez jeżdżenia. Tak, wiemy, że niektórzy będą jeździć cały rok, ale to niczego nie zmienia :). Te 4 miesiące można wykorzystać efektywnie, aby w przyszłym sezonie bólu było jak najmniej, a przyjemności z jazdy jak najwięcej.Monika Komenda-Sawicka

Wychodzimy Wam naprzeciw. Poprosiliśmy naszą kursantkę Monikę, aby przygotowała nam zestaw kilku ćwiczeń dla motocyklistów. Ćwiczeń prostych i łatwych, takich, które można wykonać samemu w domu lub w pracy. Nie wymagają żadnego dodatkowego sprzętu, ani dużej ilości czasu. Nie są to ćwiczenia ani kondycyjne ani siłowe. Są to ćwiczenia rozciągająco-rozluźniające zapobiegające często występującym u motocyklistów kontuzjom. Dlatego możecie je wykonywać mając 3 minuty wolnego czasu w pracy lub dłuższymi seriami wieczorem przed snem.

Dlaczego poprosiliśmy akurat Monikę? Ponieważ Monika od 6 lat pracuje na oddziale rehabilitacji neurologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie jako terapeuta zajęciowy. Na co dzień zajmuje się usprawnianiem manualnym i poznawczym pacjentów z uszkodzeniami kręgosłupa, niedowładami i zaburzeniami funkcji poznawczych po udarach. Ponad to Monika jest wykładowcą studium medycznego, na którym prowadzi zajęcia z anatomii, fizjologii, rehabilitacji oraz terapii zajęciowej.

Jak widzicie, ćwiczenia dla Was przygotował nie byle kto, tylko fachowiec znający się na rzeczy.  Ta wiedza jest tym bardziej cenna, iż Monika sama jeżdżąc na motocyklu doskonale zna problemy jeźdźców.  Jak sama o sobie pisze:

„Robię prawo jazdy ma motocykl, bo wszyscy w mojej rodzinie jeździli lub jeżdżą – od dziadka, babci, przez tatę i brata. Wydaje mi się, że mam to we krwi i wiem, że tata byłby ze mnie dumny, że wreszcie do tego dojrzałam. Niestety, nie dożył tej chwili. Czuję, że powinnam to zrobić nie tylko dla siebie, ale też dla niego.”

Ćwiczenia będziemy serwować Wam w małych porcjach w poniedziałki, tak abyście mieli motywację na nadchodzący tydzień.

Oczywiście nie są to ćwiczenia tylko na zimę, w trakcie sezonu również warto je wykonywać :)

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok Odrzuć