Opinie naszych kursantów

" ZDAŁAM
Za pierwszym razem ! Może to nie taki wyczyn, hmmm co ja gadam... pewnie że wyczyn zwłaszcza gdy NIGDY WCZEŚNIEJ nie jeździło się na motocyklu ! Z czystym sumieniem mogę polecić Wam szkole MotoOES !
Moim instruktorem był Pan Robert Piegza.
Świetny człowiek, bardzo cierpliwy, udziela dużo rad, zawsze uśmiechnięty i co ważne LUBI swoją prace. Ogólna atmosfera w trakcie jazd jest bardzo przyjemna ! Wszyscy instruktorzy są bardzo sympatyczni i atmosfera jest naprawdę wesoła Polecam ! "
Edyta Kraczka

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Nasi instruktorzy prawa jazdy

IMG 0382l

Z dumą prezentujemy Wam sylwetki naszych instruktorów. Kadrę naszego ośrodka stanowią wysokiej klasy specjaliści i pasjonaci związani z jednośladami od wielu lat. Odpowiedzą na każde Wasze pytanie oraz w sposób przystępny wytłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia związane z techniką kierowania jednośladem. Nasi instruktorzy nie są osobami z przypadku wykonującymi ten zawód. Sami na codzień poruszają się motocyklami i szukają okazji do własnego rozwoju. Możecie mieć pewność, że przeprowadzając zajęcia "na mieście" wsiądą na drugi motocykl. Dzięki takiemu podejściu doskonalne rozumieją obawy i potrzeby osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z motocyklami. Dla każdego z naszych instruktorów, zawsze na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo kursanta, dlatego możecie im zaufać w 100%. Jeżeli tylko będziecie słuchać i wykonywać poprawnie ich polecenia, to gwarantujemy, że bardzo szybko nauczycie się bezpiecznie prowadzić motocykl a zdanie egzaminu nie będzie stanowiło problemu.

Robert Piegza

IMG 0387rl

Stanowisko:

Kierownik sekcji / Szef wyszkolenia

Na motocyklu od: 1989
Instruktor od: 1996 (posiada uprawnienia instruktora dla kategorii A i B)
Aktualnie jeździ: Suzuki GSX R 750
Zainteresowania: motocykle, sport i komputery
Kilka słów: Robert jest instruktorem posiadającym największe doświadczenie w naszym Ośrodku w zakresie szkolenia na kategoriach motocyklowych. Zawsze pogodny i uśmiechnięty. Człowiek bezkonfliktowy. Dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych

 

Grzegorz Fita

IMG 0391rlm

Stanowisko:

Instruktor / Wykładowca

Na motocyklu od: 2012
Instruktor od: 2012 (posiada uprawnienia instruktora dla kategorii A i B)
Aktualnie jeździ: Yamaha TDM 850
Zainteresowania: motocykle i podróże
Kilka słów: Pedagog, turysta, instruktor ZHP, pasjonat motocykli i fotograf amator. Pracuje w OSK OES od 2012 roku. Fan doskonalenia techniki jazdy motocyklem przy byle okazji oraz wielbiciel turystyki motocyklowej, choćby jednodniowej. U kursantów zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń.

 

Maciej Tyrcha

IMG 0389rlm

Stanowisko:

Instruktor / Wykładowca

Na motocyklu od: wczesnej młodości
Instruktor od: 2008 (posiada uprawnienia instruktora dla kategorii A i B)
Aktualnie jeździ: Harley-Davidson Fat Boy
Zainteresowania: Motocykle, narciarstwo
Kilka słów: Zapalony narciarz. Znawca i miłośnik motocykli typu custom i chopper czyli wszystkiego co powszechnie nazywamy "armaturą". Dewiza Macieja: "przepisy, przeciwskręt i jeszcze raz przepisy!", dlatego też, robiąc u niego kurs możecie być pewni, że przepisów nauczycie się doskonale a i płynne i bezpieczne skręty motocyklem nie będą Wam straszne.

MotoOES

Kościuszki 54
Kraków 30-114

E-MAIL

biuro@motooes.pl

Telefon

+48 (12) 422 02 66

Copyright © 2019, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok Odrzuć