Opinie naszych kursantów

" ZDAŁAM
Za pierwszym razem ! Może to nie taki wyczyn, hmmm co ja gadam... pewnie że wyczyn zwłaszcza gdy NIGDY WCZEŚNIEJ nie jeździło się na motocyklu ! Z czystym sumieniem mogę polecić Wam szkole MotoOES !
Moim instruktorem był Pan Robert Piegza.
Świetny człowiek, bardzo cierpliwy, udziela dużo rad, zawsze uśmiechnięty i co ważne LUBI swoją prace. Ogólna atmosfera w trakcie jazd jest bardzo przyjemna ! Wszyscy instruktorzy są bardzo sympatyczni i atmosfera jest naprawdę wesoła Polecam ! "
Edyta Kraczka

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

STREFA KURSANTA

LStrefa kursanta to miejsce gdzie znajdziecie wszystko co może się przydać kursantowi, początkującemu motocykliście ale i doświadczonym użytkownikom jednośladów. Dokładny opis zadań egzaminacyjnych, odpowiedzi na najczęstsze pytania, różne akty prawne i dokumenty do pobrania oraz ćwiczenia fizyczne.

A ponadto, bez wychodzenia z domu, zarezerwujecie termin egzaminu państwowego w wybranym przez Was Ośrodku Egzaminowania.

 

Prawa i obowiązki kursanta

  1. Kursant ma prawo niczego nie wiedzieć o motocyklach i nic nie umieć, bo po to przyszedł na kurs, żeby się dowiedzieć i nauczyć.
  2. Kursant ma obowiązek wykazywać się co najmniej przyzwoitą sprawnością fizyczną, pozwalającą na wykonywanie ćwiczeń.
  3. Kursant ma prawo zadawać dowolne pytania dotyczące motocykla, bo nie ma głupich pytań – najwyżej jest nieprzygotowany instruktor
  4. Kursant ma obowiązek realizować zadania tak jak powiedział i pokazał instruktor, na ile pozwala mu talent i możliwości fizyczne.
  5. Kursantowi nie wolno forsować własnych teorii, szczególnie gdy pochodzą od osób postronnych, niekoniecznie związanych zawodowo z branżą motoryzacyjno-szkoleniową.

Tomasz Kulik
kulikowisko.pl

MotoOES

Kościuszki 54
Kraków 30-114

E-MAIL

biuro@motooes.pl

Telefon

+48 (12) 422 02 66

Copyright © 2019, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok Odrzuć