Opinie naszych kursantów

" Gorąco polecam szkołę jazdy MotoOES!
Egzamin oczywiście zdany, wiedza instruktorów, a także jej przekazywanie jest na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam sobie robić kursu gdziekolwiek indziej i z chęcią polecę MotoOES wszystkim znajomym.
Motocykle są w dobrym stanie, a plac w zacisznym i bezpiecznym miejscu, ale najważniejsze jest to, że kursant od razu zostaje zarażony pasją od swojego instruktora, który nie tylko uczy pod egzamin, lecz doskonali technikę jazdy kursanta i zwraca uwagę na każdy najmniejszy szczegół. To największa zaleta, MotoOES uczy jeździć i panować nad maszyną, a nie tylko "odbębnić" zadania egzaminacyjne. "
Kamil Gumula

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

STREFA KURSANTA

LStrefa kursanta to miejsce gdzie znajdziecie wszystko co może się przydać kursantowi, początkującemu motocykliście ale i doświadczonym użytkownikom jednośladów. Dokładny opis zadań egzaminacyjnych, odpowiedzi na najczęstsze pytania, różne akty prawne i dokumenty do pobrania oraz ćwiczenia fizyczne.

A ponadto, bez wychodzenia z domu, zarezerwujecie termin egzaminu państwowego w wybranym przez Was Ośrodku Egzaminowania.

 

Prawa i obowiązki kursanta

  1. Kursant ma prawo niczego nie wiedzieć o motocyklach i nic nie umieć, bo po to przyszedł na kurs, żeby się dowiedzieć i nauczyć.
  2. Kursant ma obowiązek wykazywać się co najmniej przyzwoitą sprawnością fizyczną, pozwalającą na wykonywanie ćwiczeń.
  3. Kursant ma prawo zadawać dowolne pytania dotyczące motocykla, bo nie ma głupich pytań – najwyżej jest nieprzygotowany instruktor
  4. Kursant ma obowiązek realizować zadania tak jak powiedział i pokazał instruktor, na ile pozwala mu talent i możliwości fizyczne.
  5. Kursantowi nie wolno forsować własnych teorii, szczególnie gdy pochodzą od osób postronnych, niekoniecznie związanych zawodowo z branżą motoryzacyjno-szkoleniową.

Tomasz Kulik
kulikowisko.pl

MotoOES

Kościuszki 54
Kraków 30-114

E-MAIL

biuro@motooes.pl

Telefon

+48 (12) 422 02 66

Copyright © 2020, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.