Opinie naszych kursantów

" Super instruktor, polecam lekcje u Roberta. "
Michal Palka

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

GF
Kategoria:

23 i 24 sierpnia w Krakowie odbyły się warsztaty na których wręcz nie mogło nas zabraknąć. Nie mogło nas zabraknąć ze względu na kilka powodów. Po pierwsze uważamy że należy wykorzystać każdą nadążającą się okazję do podnoszenia swoich kwalifikacji, po drugie żal nie skorzystać z warsztatów (w dodatku kierowanych bezpośrednio do nas) odbywających się praktycznie na miejscu, a po trzecie... ze względu na postać prelegenta. Znanego szeroko w świecie motocyklistów, przez niektórych uważanego wręcz za postać kultową. Takiego polskiego Keitha Coda...

GF
Kategoria:

27 kwietnia na torze w Modlinie odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu Motocykl Action Team. Na szkolenie to, wraz z małżonką, wybrał się nasz instruktor Grzegorz. Poniżej prezentujemy Wam ich relacje i wnioski. Prezentujemy Wam punkty widzenia kobiety i mężczyzny. Osoby, która dopiero co odebrała swoje uprawnienia i kupiła pierwszy motocykl i osoby, która jest dużo bardziej doświadczona. Właścicielki małego, zwinnego nakeda i właściciela dużego, ciężkiego turystyka. Osoby jeżdżącej na motocyklu hobbystycznie i osoby zarabiającej na jeżdżeniu motocyklem. Większych skrajności chyba już nie dało się zebrać. Być może tym bardziej przekonamy Was do wybrania się na takie szkolenie. Zapraszamy do lektury.

Copyright © 2019, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok Odrzuć