Opinie naszych kursantów

" ZDAŁAM
Za pierwszym razem ! Może to nie taki wyczyn, hmmm co ja gadam... pewnie że wyczyn zwłaszcza gdy NIGDY WCZEŚNIEJ nie jeździło się na motocyklu ! Z czystym sumieniem mogę polecić Wam szkole MotoOES !
Moim instruktorem był Pan Robert Piegza.
Świetny człowiek, bardzo cierpliwy, udziela dużo rad, zawsze uśmiechnięty i co ważne LUBI swoją prace. Ogólna atmosfera w trakcie jazd jest bardzo przyjemna ! Wszyscy instruktorzy są bardzo sympatyczni i atmosfera jest naprawdę wesoła Polecam ! "
Edyta Kraczka

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Kursy i szkolenia

GF
Odsłony: 215

23 i 24 sierpnia w Krakowie odbyły się warsztaty na których wręcz nie mogło nas zabraknąć. Nie mogło nas zabraknąć ze względu na kilka powodów. Po pierwsze uważamy że należy wykorzystać każdą nadążającą się okazję do podnoszenia swoich kwalifikacji, po drugie żal nie skorzystać z warsztatów (w dodatku kierowanych bezpośrednio do nas) odbywających się praktycznie na miejscu, a po trzecie... ze względu na postać prelegenta. Znanego szeroko w świecie motocyklistów, przez niektórych uważanego wręcz za postać kultową. Takiego polskiego Keitha Coda...

Postacią tą był Tomek Kulik, osoba posiadająca ogromną wiedzę, doświadczenie i umiejętności z zakresu zarówno jazdy motocyklem, doskonalenia techniki jazdy jak i samego procesu szkolenia. Przez dwa dni dzielił się on z nami swoją, niemałą, wiedzą o historii motocykli, ich budowie, przepisach ruchu drogowego oraz tym jak ten proces szkolenia powinien wyglądać. Cały pierwszy dzień i połowę drugiego, poświęciliśmy teorii. Materiału było sporo, do tego doszły oczywiście dyskusje, wymiana doświadczeń itp. Druga połowa drugiego dnia to zajęcia praktyczne na placu manewrowym. Mogliśmy na sobie przećwiczyć poznane techniki, sprawdzić organoleptycznie czy to faktycznie działa i jakie przynosi korzyści, a wszystko to pod okiem Tomka, który na bieżąco korygował wszystkie błędy.

Warsztaty uważamy za bardzo udane i bardzo potrzebne. Dostaliśmy całą górę materiału, otrzymaliśmy ogrom wiedzy, podano nam na tacy gotowe ćwiczenia dla kursantów. Teraz przed nami żmudna analiza, co z tego (a na pewno wiele) możemy wprowadzić do naszych szkoleń, biorąc pod uwagę nasze ograniczenia i zastanawianie się jak podnieść jakość szkolenia w oparciu o te warsztaty. Dlatego też, drodzy kursanci, nie zdziwcie się, jeśli od czasu do czasu będziemy na Was testować pewne rozwiązania.

Jesteśmy pewni, że nie były to nasze ostatnie warsztaty czy szkolenia. Będziemy wykorzystywać każdą okazję do doskonalenia swojego warsztatu pracy i podnoszenia własnych kwalifikacji. Wszystko to dla dobra naszych kursantów.

Na warsztatach reprezentowali nas Robert i Grzegorz.

ozio_gallery_nano

 

Więcej zdjęć, autorstwa Pawła Borysa znajdziedzie tutaj: https://photos.app.goo.gl/cpnsRg1qJTCwYDjAA

Copyright © 2019, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok Odrzuć