Aktualności

SESJA ZDJĘCIOWA I GRILL

To był wspaniały dzień. Wczoraj, na naszym placu manewrowym wykorzystaliśmy wolny świąteczny czas w 100%. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.

Plan był bardzo prosty. Chcieliśmy wykorzystać wolny dzień, aby wreszcie porobić trochę zdjęć.

Przede wszystkim zależało nam na zrobieniu zdjęć naszych motocykli, tak aby uaktualnić galerie poszczególnych kategorii oraz porobić foty do tworzonego programu szkolenia. Przy okazji chcieliśmy zrealizować pomysł, który chodził po naszych głowach już od bardzo dawna. Mianowicie chcieliśmy przygotować pomoce dydaktyczne w postaci plansz z różnymi motocyklami i pozycjami na nich, tak aby kursanci uczestniczący w zajęciach teoretycznych mogli zobaczyć jak bardzo różnią się od siebie motocykle oraz wybrać pozycję najwygodniejszą dla siebie. Wykorzystaliśmy do tego celu dwa swoje sprzęty Yamaha YBR 125 Custom, oraz Yamaha MT-07.

Ponadto skorzystaliśmy z pomocy naszych kursantów, za co serdecznie im dziękujemy. Dziękujemy za to że zechciało Wam się przyjechać, spędzić z nami trochę czasu oraz użyczyć sowich sprzętów do zdjęć oraz do jazd testowych :D. Póki co możemy powiedzieć, że na każdym sprzęcie na którym mieliśmy do tej pory okazję pojeździć, da się zrobić ósemki 😀

Na placu spędziliśmy klika dobrych godzin, relaksując się przy grillu i wymieniając uwagi o motocyklach, o naszych historiach moto, o kursach i całej masie innych pierdół.

Do zdjęć wykorzystaliśmy:

Dodatkowo chcemy serdecznie podziękować naszej modelce Justynie za cierpliwość i poświęcenie 🙂

oceń podstronę post