fbpx

Współpracujemy z:

Poniżej prezentujemy listę podmiotów, z którymi prowadzimy współpracę:


 

Akcesoria Motocyklowe (M&M Motocykle)

Akcesoria Motocyklowe
Akcesoria Motocyklowe
126570170
501128892
Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
    Specjalnie dla naszych kursantów, we współpracy z najlepszym sklepem motocyklowym w Krakowie przygotowaliśmy prezent w postaci rabatu w wysokości 50 pln na dowolne zakupy. Aby uzyskać rabat należy: Pojawić się na naszym placu manewrowym i od Roberta lub Grzegorza uzyskać „kwit”. Z owym kwitem należy udać się do sklepu stacjonarnego (adres poniżej) Po wręczeniu kwitu obsłudze i wypowiedzeniu tajnego hasła* otrzymacie rabat na wybrane przez was ciuchy lub akcesoria   * MotoOES :)

50 akcesoria motocyklowe

 

Nasi instruktorzy

Robert Piegza

KIEROWNIK SEKCJI

SZEF WYSZKOLENIA

Robert jest instruktorem posiadającym największe doświadczenie w naszym Ośrodku w zakresie szkolenia na kategoriach motocyklowych. Zawsze pogodny i uśmiechnięty. Człowiek bezkonfliktowy. Dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych

Read more

Grzegorz Fita

INSTRUKTOR

WYKŁADOWCA

Pedagog, turysta, instruktor ZHP, pasjonat motocykli i fotograf amator. Pracuje w OSK OES od 2012 roku. Fan doskonalenia techniki jazdy motocyklem przy byle okazji oraz wielbiciel turystyki motocyklowej, choćby jednodniowej. U kursantów zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń.

Read more