fbpx

Skradziono nam motocykl - suplement

MotoOES skradziony motocyklPociągniemy jeszcze dzisiaj kwestię kradzieży naszego motocykla. Nie ma chyba motocyklisty, który nie kochałby swojej maszyny. Każdy dba o swój jednoślad najlepiej jak potrafi. W końcu, jakby nie było, motocykl nie jest zwykłym środkiem lokomocji. Nie jest pojazdem, który służy jedynie do przemieszczania z punktu A do punktu B tak jak większość samochodów. Gdy zapytacie motocyklisty dlaczego jeździ, większość z nich odpowie: Bo motocykl daje wolność, niezależność. Bo daje strzał adrenaliny i wyrzut endorfin. Bo jeżdżąc na motocyklu czujemy się wyjątkowi, wyróżniający się z tłumu, podążający swoimi nie utartymi przez tłumy ścieżkami. Nie darmo każdy motocyklista nie powie że idzie pojeździć, powie, że idzie polatać.

Kradzież dwóch kółek, nawet służbowych boli nas okrutnie. Tak jakby ktoś odciął nam skrzydła. Zabranie cudzego motocykla, wypieszczonego, wymuskanego, jedynego w swoim rodzaju, to jak porwanie członka rodziny. Nikomu nie życzymy takiej traumy jaką przeżywa motocyklista podchodzący do pustego miejsca gdzie jeszcze wczoraj wieczorem stała jego ukochana (bo większość motocykli to kobiety :) )

Dlatego, jeżeli nie chcecie pozbyć się własnej maszyny to zdecydowanie polecamy artykuł z portalu Ścigacz.pl: Jak myśli złodziej motocykli. Jest tam zawartych kilka dość ważnych informacji, które nie dla wszystkich są oczywiste.