fbpx

Zakończenie sezonu 2017

No i stało się. Z wielim smutkiem i żalem, że nie mieszkamy na południu Francji lub w Hiszpanii wczoraj czyli 4 listopada zamknęliśmy sezon. Maszyny przygotowane do zimowania i zamknięte w garażu czekają wiosny. Ale czy na pewno nie wyjadą już w tym roku na nasze drogi? To się jeszcze okaże ;> Powstał wczoraj pewien plan, musimy tylko ogarnąć na ile możliwa jest jego realizacja :).

Ten sezon uważamy za bardzo udany. Szczegółowych statystyk nie prowadziliśmy, jednak możemy napisać, że trzech instruktorów, że ok 150 nowych kursantów, że zaledwie dwie lub trzy niegroźne wywrotki na mieście, że trochę więcej niegroźnych na placu i że niezliczona ilość godzin kursowych.

Obyło się bez poważnych incydentów, wszyscy bezpiecznie dojechaliśmy do końca i to jest najważniejsze.

W dniu wczorajszym spotakliśmy się w kameralnym gronie aby podsumować ten sezon i snuć niespieszne plany na przyszłość.

Plan nadrzędny jest taki, że chcemy wokół MotoOES zbudować społeczność. Społeczność ludzi spędzających ze sobą czas, wymieniających doświadczenia, uczących się od siebie nawzajem. Chcemy aby nasi kursanci poznawali się, planowali wspólne wycieczki i wyprawy. Chcemy aby nasi instruktorzy stali się mentorami wszystkich tych którzy właśnie zdobyli swoje uprawnienia, do których zawsze można wpaść na plac, pogadać, zapytać o radę, pochwalić się. Będzie nam niezmiernie miło jeżeli, zechcecie być częścią tej społeczności. NIezależnie od tego czy robiliście uprawnienia na AM czy na A, niezeleżnie od tego czy planujecie jeździć szlifierkami, armaturą czy nakedami, niezależnie od tego czy wolicie skórę czy ubrania tekstylne.

W naszych głowach jest mnóstwo planów i co chwila rodzą się nowe, ale to czy zostaną one zrealizowane zależy tylko od Was, bo przecież nie chcemy ich realizować tylko dla nas samych.

Napewno nie chcemy, aby MotoOES był kolejnym ośrodkiem szkolenia kierowców, który uczy a potem wypycha ludzi i o nich zapomina. MotoOES został stworzony przez pasjonatów aby propagować wspaniałą ideę motocyklizmu, i włąśnie taka idea wspólnego spędzania czasu na dwóch kółkach nam przyświeca.

Na Facebooku znacie już nasz profil, ale opócz niego stworzyliśy również grupę dla naszych obecnych i byłych kursantów, jako zalążek społeczności o której wspominaliśmy: https://www.facebook.com/groups/142100823182932/

Jeżeli chodzi o plany na przyszły sezon to:

  • oczywiście dalsze rozwijanie ośrodka i oferty szkoleniowej,
  • minimum dwa wyjazdy dla chętnych, jeden extremalny o któym już wspominaliśmy i jeden lżejszy dla mniej doświadczonych
  • przygotowanie spotkać przy różnych napojach
  • oraz jeszcze kilka innych pomysłówe któe są narazie w fazie luźnego pomysłu

 

Jeżeli chodzi o Was drodzy kursanci, absolwenci i sympatycy MotoOES. Mamy dla Was kilka zadań na kolejny rok, czyli od teraz to kolejnego zakończenia sezonu:

  1. Bacznie obserwujcie naszą stronę i fanpage FB, ponieważ zakończenie sezonu wcale nie oznacza dla nas końca pracy. Będzie kilka pomysłó i konkursów.
  2. Napiszcie w komentarzach tutaj lub na FB do końca stycznia, dokładną datę oficjalnego rozpoczęcia sezonu 2018. Wśród osób, które podadzą prawidłową datę rozlosujemy nagrodę.
  3. Zbierajcie przez cały przyszły sezon zdjęcia i filmy z Waszych wycieczek i wyrpaw motocyklowych, aby na spotkaniu kończącym następny sezon pochwalić się naszej społeczności

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim którzy w tym sezonei nam zaufali i rozpoczęli kursy w naszym Ośrodku, dziękujemy Mariuszowi, właścicielowi ośrodka za zielone światło dla realizacji pomysłu MotoOES i dzięujemy Ani, Kasi, Izie, Justynce i Zbyszkowi, że zaszczycili nas swoją obecnością podczas wczorajszego spotkania, które uważamy za bardzo udane i stanowi dla nas zalążek społęczności MotoOES.

P.S. Pamiętajcie, że jeżeli przez zimę przyjdzie Wam do głowy jakiś pomysł, któym chcielibyście się z nami podzielić lub pytanie na które chcecie koniecznie znać odpowiedź, piszcie do nas na maila lub na FB. Pomimo zimy nie zapadamy w sen zimowy i na pewno odpiszemy.

 

LwG

Załoga MotoOES