fbpx

"...W życiu piękne są tylko chwile..."

motooesbieszczady202013Takie piękne chwile mieliśmy okazję przeżyć w ostatni weekend. Co prawda nie planowaliśmy już nigdzie dalej jechać w tym sezonie. Przecież nie tak dawno pojechaliśmy na MotoWrzesień. Jednak Grzegorz, absolwent naszego kursu oraz uczestnik dwóch poprzednich wyjazdów, nie dał za wygraną. Skoro jest pogoda to trzeba jechać. I tym sposobem w trzy dni zrobiliśmy ok 750 km. Podziwialiśmy widoki i pokonywaliśmy kolejne zakręty bieszczadzkich szos.

Add a comment
Więcej

motowrzesien z motooes 2020 01Minął tydzień. Emocje już opadły. Rachunek sumienia zrobiony. Film się tworzy. Wreszcie jest chwila aby usiąść i podsumować nasz ostatnio wyjazd, czyli MotoWrzesnień. Zanim przejdziemy do szczegółów, kilka słów wstępu. Od 4 lat organizujemy MotoMajówkę z MotoOES. Tworząc to cykliczne wydarzenie, przyświecały nam proste cele. Zintegrować naszych kursantów oraz przekazać im wiedzę oraz dać możliwość przećwiczenia tego wszystkiego czego siłą rzeczy po prostu w trakcie kursu nie da się zrobić. Dodatkowo, każdy wyjazd miał być inną trasą i w inne miejsce. Gdy tak usiedliśmy i zaczęliśmy planować trasy, szybko okazało się, że mamy przygotowanych tras na 20 lat w przód. Trzeba było coś z tym zrobić. I tak powstał pomysł, aby zrobić drugi wyjazd w roku. Skoro MotoMajówka miała teoretycznie rozpoczynać sezon, to logicznym było, że potrzebujemy też wyjazdu wstępnie zamykającego sezon. Tym samym zorganizowaliśmy MotoWrzesień.

Add a comment
Więcej

Pomimo przeciwnościom losu w postaci pogody i konieczności przesuwania terminu, udało się wyruszyć. Niestety brzydka pogoda walczyła z nami do samego końca i nawet w dniu wyjazdu pokazała swoje oblicze. Jednak nie daliśmy się pogodzie i ruszyliśmy w trasę, delikatnie ją modyfikując. Co prawda musieliśmy zrezygnować z niektórych atrakcji, takich jak wyjazd koleją linową na Czantorię czy przejazd przez Czechy jednak nie wpłynęło to na jakość wycieczki i dobrą zabawę. Z drugiej strony dzięki temu, mógł z nami pojechać Grzegorz na swojej TDRce. W sumie nakręciliśmy 322 km po bardzo krętych drogach.

MotoMajowka2020

Add a comment
Więcej