Jesteś zainteresowany zrobieniem prawka na jednoślad? Zdobyciem nowych uprawnień? A może chcesz podszlifować swoje umiejętności i nadal doskonalić swoją technikę? Zerknij na ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy w menu po lewej stronie.

W NASZEJ BOGATEJ OFERCIE SZKOLEŃ ZWIĄZANYCH Z MOTOCYKLAMI KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. OBECNIE PROWADZIMY KURSY PRAWA JAZDY DLA WSZYSTKICH KATEGORII MOTOCYKLOWYCH: AMA1A2 ORAZ A. PROWADZIMY RÓWNIEŻ SZKOLENIA TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE Z ZAKRESU DOSKONALENIA UMIEJĘTNOŚCI, TECHNIKI I TAKTYKI JAZDY MOTOCYKLEM ORAZ JAZDY W GRUPIE.

Dlaczego warto wybrać akurat nas?

Ponieważ jako jedyni w Krakowie cały kurs prowadzimy wg naszego autorskiego programu szkolenia. Zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Nasz program stworzyliśmy w oparciu o nasze doświadczenie związane z jazdą na motocyklu, mechaniki motocyklowej oraz wieloletniej praktyki dydaktycznej. Zajęcia teoretyczne przygotowane zostały tylko pod kątem motocyklistów. Przeanalizowaliśmy bardzo dokładnie wszystkie akty prawne obowiązujące kierowców i przygotowaliśmy kurs obejmujący tylko te przepisy, które są niezbędne motocyklistom. Co za tym idzie, w naszych kursach, w przeciwieństwie do naszej konkurencji, nie uczestniczą osoby z innych kategorii prawa jazdy. Nasi kursanci podczas wykładów zapoznają się z budową motocykla, techniką kierowania jednośladem, zasadami jazdy w grupie motocyklistów oraz pozostałymi aspektami związanymi nierozłącznie z motocyklami. Nasi wykładowcy nie boją się pytań z sali i odpowiedzą na każde zadane pytania.

U nas nie ma nudy. Zajęcia odbywają się w luźnej i swobodnej atmosferze dyskusji, a prowadzone są przez osoby z wykształceniem pedagogicznym.

Kliknij tutaj aby sprawdzić nasz program kursu!

Podczas zajęć praktycznych, szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa naszych kursantów, dlatego w trakcie kursu wymagamy od kursantów takiego samego stroju ochronnego jaki wymagany jest w trakcie egzaminu na prawo jazdy, opisanego w paragrafie 13 punkcie 3 podpunkcie 3 ROZPORZĄDZENIA MINISTRA INFRASTRUKTURY I BUDOWNICTWA z dnia 24 lutego 2016 r. w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach:

  • a) obuwia pełnego, zakrywającego stopę, wiązanego lub zapinanego na klamry, rzepy lub zatrzaski lub obuwia typu motocyklowego,
  • b) spodni z długimi nogawkami,
  • c) kurtki z długimi rękawami zapinanej na suwak, guziki lub zatrzaski,
  • d) rękawic zakrywających całe dłonie;

Naszym kursantom zapewniamy dodatkową ochronę w postaci:

  • ochraniaczy łokci i kolan
  • w ciepłe dni zbroi motocyklowej
  • kasku*

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są w naszym Ośrodku tylko przez aktywnych motocyklistów.

Ponadto, dla absolwentów naszych kursów przygotowaliśmy szereg imprez takich jak wycieczki jedno i wyprawy wielodniowe, grille czy zajęcia z doskonalenia techniki jazdy, tak, aby mogli się nieustannie rozwijać.

* Zalecamy korzystanie z własnego kasku. Kursanci którzy zechcą skorzystać z naszych kasków, ze względów higienicznych zobowiązani są przynieść na zajęcia praktyczne kominiarkę, bandanę, czepek lub inną ochronę głowy.