fbpx

IMG 0382l

Z dumą prezentujemy Wam sylwetki naszych instruktorów. Kadrę naszego ośrodka stanowią wysokiej klasy specjaliści i pasjonaci związani z jednośladami od wielu lat. Odpowiedzą na każde Wasze pytanie oraz w sposób przystępny wytłumaczą nawet najbardziej zawiłe zagadnienia związane z techniką kierowania jednośladem. Nasi instruktorzy nie są osobami z przypadku wykonującymi ten zawód. Sami na co dzień poruszają się motocyklami i szukają okazji do własnego rozwoju. Możecie mieć pewność, że przeprowadzając zajęcia "na mieście" wsiądą na drugi motocykl. Dzięki takiemu podejściu doskonale rozumieją obawy i potrzeby osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z motocyklami. Dla każdego z naszych instruktorów, zawsze na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo kursanta, dlatego możecie im zaufać w 100%. Jeżeli tylko będziecie słuchać i wykonywać poprawnie ich polecenia, to gwarantujemy, że bardzo szybko nauczycie się bezpiecznie prowadzić motocykl a zdanie egzaminu nie będzie stanowiło problemu.

Robert Piegza

IMG 0387rl

Stanowisko:

Kierownik sekcji / Szef wyszkolenia

Na motocyklu od: 1989
Instruktor od: 1996 (posiada uprawnienia instruktora dla kategorii A i B)
Aktualnie jeździ: Suzuki GSX R 750
Zainteresowania: motocykle, sport i komputery
Kilka słów: Robert jest instruktorem posiadającym największe doświadczenie w naszym Ośrodku w zakresie szkolenia na kategoriach motocyklowych. Zawsze pogodny i uśmiechnięty. Człowiek bezkonfliktowy. Dba o bezpieczeństwo swoich podopiecznych

Grzegorz Fita

IMG 0391rlm

Stanowisko:

Instruktor / Wykładowca

Na motocyklu od: 2012
Instruktor od: 2012 (posiada uprawnienia instruktora dla kategorii A i B)
Aktualnie jeździ: Yamaha TDM 850
Zainteresowania: motocykle i podróże
Kilka słów: Pedagog, turysta, instruktor ZHP, pasjonat motocykli i fotograf amator. Pracuje w OSK OES od 2012 roku. Fan doskonalenia techniki jazdy motocyklem przy byle okazji oraz wielbiciel turystyki motocyklowej, choćby jednodniowej. U kursantów zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń.