O NAS

Motocykle – to nasza pasja, która nierozerwalnie łączy się z wykonywaniem naszego zawodu. To właśnie pasja pozwala nam łączyć przyjemność jazdy motocyklem z pracą zawodową. Dzięki temu, nasi kursanci nie mają problemu ze zdaniem egzaminu zewnętrznego, o czym świadczy wysoka zdawalność.

Naszym celem podczas kursu prawo jazdy kategorii A, A1, A2 oraz AM jest – oprócz przygotowania do egzaminu państwowego – również przekazanie kursantom wiedzy, w jaki sposób sprawnie poruszać się motocyklem i jak czerpać przyjemność z jazdy.

Po kursie w MotoOES, będziecie Państwo dumni ze swoich umiejętności, a inni kierowcy jednośladów, będą Wam zazdrościli perfekcji w poruszaniu się w ruchu drogowym i poza nim oraz przy pokonywaniu przeszkód.

Posiadamy duże doświadczenie – zarówno instruktorskie jak i w jeździe motocyklami – mimo tego, stale podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje. Uczestniczymy w wielu imprezach, np. wyścigi motocrossowe, enduro, choppery, motocykle sportowe. Posiadając tak duże doświadczenie, możemy służyć radą przy wyborze Waszych pierwszych motocykli.

Nasz zespół instruktorski składa się z osób, które – oprócz tego, że posiadają odpowiednie przygotowanie do nauki jazdy w zakresie kategorii AM, A1, A2 oraz A i regularnie szkolą kursantów OESu, to również aktywnie i z zamiłowaniem jeżdżą na motocyklach także w czasie wolnym. Dlatego z naszymi kursantami dzielimy się nie tylko wiedzą niezbędną do zdania egzaminu państwowego, ale również wiedzą i doświadczeniem przydatnym w późniejszej, samodzielnej jeździe.MotoOES jest częścią Grupy OES, w skład której wchodzą na chwilę obecną cztery podmioty: Ośrodek Szkolenia Kierowców OES, OES Transport oraz Pracownia Psychotechniczna OES, oraz oczywiście MotoOES.

Stworzyliśmy Grupę, aby tematem transportu zająć się kompleksowo, oraz po to, aby każdy z naszych oddziałów zajmował się tylko i wyłącznie problemami danej kategorii. Dzięki temu możemy świadczyć bardzo szeroki zakres usług na najwyższym poziomie, gwarantując jednocześnie atrakcyjne ceny.

Chcesz zrobić prawo jazdy kat. A? Kraków to najlepsze miasto w Małopolsce do nauki jazdy na motocyklu! Dlaczego? Ponieważ tylko w Krakowie możesz zapisać się na kurs motocyklowy w szkole MotoOES!

Ośrodek szkoleniowy MotoOES to miejsce, w którym nauczysz się bezpiecznej jazdy na jednośladzie. Tutaj praktyka łączy się z teorią, dzięki czemu masz pewność kompleksowego przygotowania do egzaminu.

Jak to robimy? Szkolenie przyszłych kierowców to nasza pasja. Nasi instruktorzy to zapaleni motocykliści, którzy doskonale zrozumieją Twoje potrzeby i rozwieją wątpliwości. Zapewnią Ci najlepsze warunki do zdobycia niezbędnej wiedzy i opanowania pewnego prowadzenia motocyklu. A to wszystko w oparciu o wzajemne zaufanie, pokorę i szacunek do jazdy. Prowadzimy kursy z podziałem na poszczególne kategorie:

  • kurs na prawo jazdy kat A
  • kurs na prawo jazdy kat A1
  • kurs na prawo jazdy kat A2
  • kurs na prawo jazdy kat AM.

Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie najlepiej zrobić kursy na prawo jazdy w Krakowie, to koniecznie sprawdź ofertę Ośrodka szkoleniowego MotoOES.