fbpx

Opinie naszych kursantów

" Każdemu mogę śmiało polecić naukę jazdy w tej szkole! Pełen profesjonalizm instruktorów (Grzegorza i Roberta), zaangażowanie i cenne wskazówki przyczyniły się do zdania egzaminu motocyklowego za pierwszym razem zarówno przeze mnie jak i przez mojego Męża. Z serca dziękujemy i tak trzymać Panowie!:) "
Magda Stronczak

MotoOES

ul . Kościuszki 54
Kraków 30-114

Tel  +48 12 422 02 66

Aktualności

Odsłony: 2817

MotoOES IMG 0082mTo był wspaniały dzień. Wczoraj, na naszym placu manewrowym wykorzystaliśmy wolny świąteczny czas w 100%. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.

Plan był bardzo prosty. Chcieliśmy wykorzystać wolny dzień, aby wreszcie porobić trochę zdjęć.

Przede wszMotoOES IMG 0052mystkim zależało nam na zrobieniu zdjęć naszych motocykli, tak aby uaktualnić galerie poszczególnych kategorii oraz porobić foty do tworzonego programu szkolenia. Przy okazji chcieliśmy zrealizowac pomysł, który chodził po naszych głowach już od bardzo dawna. Mianowicie chcieliśmy przygotować pomoce dydaktyczne w postaci plansz z różnymi motocyklami i pozycjami na nich, tak aby kursanci uczystniczący w zajęciach teoretycznych mogli zobaczyć jak bardzo różnią się od siebie motocykle oraz wybrać pozycję najwygodniejszą dla siebie. Wykorzystaliśmy do tego celu dwa swoje sprzęty Yamaha YBR 125 Custom, oraz Yamaha MT-07.

Ponadto skorzystaliśmy z pomocy naszych kursantów, za co serdecznie im dziękujemy. Dziękujemy za to że zechciało Wam się przyjechać, spędzić z nami trochę czasu oraz użyczyć sowich sprzętów do zdjęć oraz do jazd testowych :D. Póki co możemy powiedzieć, że na każdym sprzęcie na którym mieliśmy do tej pory okazję pojeździć, da się zrobić ósemki :D

Na placu spędziliśmy klika dobrych godzin, relaksując się przy grillu i wymieniając uwagi o motocyklach, o naszych historiach moto, o kursach i całej masie innych pierdół.

Do zdjęć wykorzystaliśmy:

MotoOES Yamaha Tmax

Yamaha Tmax - Asia i Bartek

MotoOES BMW GS R1200 

BMW GS R1200 - Łukasz

MotoOES Suzuki GSR 750 

Suzuki GSR 750 - Artur

MotoOES KTM Duke 125 

KTM Duke 125 - Jakub

MotoOES Yamaha TDM 850 

Yamaha TDM 850 - Grzegorz

 

Dodatkowo chcemy serdecznie podziękować naszej modelce Justynie za cierpliwość i poświęcenie :)

Copyright © 2020, MotoOES. All Rights Reserved.

Na naszej stronie używamy plików cookie w celu dostarczenia najlepszych treści oraz ułatwienia kontaktu z naszymi klientami. Korzystając z naszego serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie.
Ok