Aktualności

NAWRZUCAJCIE NAM!!!

Dziś niedziela, piękny słoneczny, leniwy dzień. Jak już wrócicie z tych wycieczek motocyklowych, zjecie obiad czy tam kolację i zechcecie na chwilę usiąść, odpocząć i powspominać, to wspomnijcie również kto Was uczył.

A jak już wspomnicie to wystawcie nam opinie w jednym z trzech mediów 🙂

  1. https://www.facebook.com/MotoOES/
  2. https://www.google.com/maps/place/MotoOES – Placówka na Czarnowiejskiej nie działa, więc wystawcie opinię dla placówki na Kościuszki i Placu Manewrowego! 🙂
  3. https://www.superprawojazdy.pl/motooes-szkolenia-motocyklowe

Wasze opinie są dla nas niezmiernie WAŻNE!!. Co najmniej z dwóch powodów:

Po pierwsze wiemy wtedy, że naszą pracę wykonujemy dobrze lub ewentualnie jeśli coś nam zasygnalizujecie wiemy co mamy poprawić.

Po drugie dzięki Waszym opiniom więcej kursantów do nas trafi a to z kolei pozwoli nam się dalej rozwijać. Mamy w głowach jeszcze sporo pomysłów do zrealizowania, mających wpływ na podniesienie jakości szkolenia, ale co tu dużo mówić, bez stałych wpływów nie będziemy po prostu mieli funduszy.

MotoOES prowadzący Szkolenia Motocyklowe dla wszystkich motocyklowych kategorii prawa jazdy jest wydzieloną sekcją do zadań specjalnych Ośrodka Szkolenia Kierowców OES. Jako sekcja zajmujemy się tylko i wyłącznie tym co związane jest z motocyklami. Zaczęliśmy nieśmiało działalność w 2017 roku. Na obecną chwilę nie możemy jeszcze konkurować z innymi szkołami na polu reklamy i marketingu. Jesteśmy za mali i mamy za mały budżet aby wykupywać pierwsze miejsca we wszystkich wyszukiwarkach. Z drugiej strony, nawet nie chcemy być rozpoznawalni jedynie z tego, że ładujemy kupę siana w reklamy, banery itp. Stare polskie przysłowie mówi:

Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje

Wolimy inwestować zarobione pieniądze w nieustanny rozwój naszych instruktorów, rozwój Ośrodka, zakup sprzętu, zakup kolejnych środków bezpieczeństwa dla naszych kursantów. W samym tym jednym sezonie zakupiliśmy nowe markowe kaski odchodząc od starych, wysłużonych garnków, zakupiliśmy nowe komplety ochraniaczy nóg i rąk, oraz jako

Jedynym polem na którym chcemy, możemy i potrafimy konkurować z innymi ośrodkami jest najwyższa jakość szkolenia i zadowolenie klientów. Ale Wy musicie nam w tym pomóc. Tylko dzięki Waszym opiniom, lajkom, udostępnianiom i ogólnie mówić marketingowi szeptanemu będziemy w stanie pozyskać więcej klientów.

Jest to błędne koło, działające w dodatku jak kula śnieżna. Zadowoleni klienci to potrzebne nam opinie, więcej opinii to więcej klientów, więcej klientów to więcej kasy, więcej kasy to możliwość rozwoju, rozwój to wyższa jakość usług, wyższa jakość usług to więcej zadowolonych klientów.

Kto się nie rozwija ten się cofa

oceń podstronę post